SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Günümüzün en gözde pazarlarından biri de Sosyal Medya platformları haline geldi.Geleneksel pazarlama alanları ile kıyaslandığında, çok daha yeni ama sahip oldukları erişimin gücü ve gelişim odaklı değişim hızları sayesinde popüleritesini gün geçtikçe arttırmaktadır.Aslında sosyal medya hepimizin bildiği ve gün içinde hergün kullandığımız bir ortamdır.Özellike;Facebook,Twitter,Instagram,Linkedin,Youtube ve Foursquare gibi uygulamalar milyonlarca kullanıcıya sahip etki alanı geniş sosyal uygulamalardır.Bu uygulamalar gün geçtikçe yeni kullanıcılara sahip olduklarından etki alanı geniş ,sınırsız veri tabanına sahip hızlı bilgi akışı sağlanan platformlardır.

 

Sosyal Medya şansa bırakılmayacak kadar önemlidir! Rekabette öne çıkmak, müşterilerinizle etkileşimde kalmak ve marka imajınızı pekiştirmek için Sosyal Medya en önemli araçlardan biridir.2006 yılından itibaren 4 kat büyüyen Sosyal Medya etkisi, günümüzde her alanda kendini göstermektedir. İletişimin en güzel yöntemlerinden olan Sosyal Medya sayesinde markanızın etkinliğini arttırırken satışlarınızı da katlayabilirsiniz.

 

İnteraktif Medya Ajansının uzman ekibi sayesinde markanıza,hedef kitlenize ve sektörünüze göre en uygun stratejiyi oluşturup müşteri portföyünüzü geliştirmeniz mümkün.

 

Sosyalleştiremediklerimizdenmisiniz?

 

 

 

Peki Bu Nasıl Oluyor?

 

• Doğru stratejiyi belirliyoruz,

 Sektörümüz için doğru mecrada olduğumuzu tespit ediyoruz,

 Sosyal medyadan beklentilerimizi oluşturuyoruz,

 Reklamını yapcağımız markayı ve ürünü iyi tanıyoruz,

 Müşterilerimizle devamlı iletişim halinde olup ekip çalışmasının faydalarından yararlanıyoruz,

 Raporlamalar ile müşterimizin reklamlarda haberdar olmasını sağlıyoruz,

 Güncel haberleri takip ediyoruz ve markanızı güncel tutuyoruz,

 Hedef kitlenizi filtrelemelerle belirleyip ve bütçenizi daha efektif kullanıyoruz,

 Markanıza olan güvenin artması için sayfa beğeni ve takipçi sayılarınızı arttırıyoruz ve böylece marka bilinilirliğinizi yükseltmiş oluyoruz,

 Ve biz bu işi severek yapıyoruz..!