top of page
BİZ.png

İnteraktif Medya Ajansı, trendlere yön vermek hedefiyle 2010 yılında İzmir’ de kurulan, ödüllü Google reklam ajansıdır. Dijitalleşen dünyanın giderek büyüdüğü reklamcılık sektöründe, en iyi olmak adına çıktığımız bu yolda, kuruluşumuzdan bu yana farklı sektörlerden yaklaşık 1500 firmaya en iyi hizmeti veriyor, Sosyal Medya Yönetimi, Google Ads reklamcılığı, Arama Motoru Optimizasyonu, Web Tasarımı - Yazılımı ve Prodüksiyon çalışmaları ile değerli iş ortaklarımıza, dijital mecrada onları zirveye taşıyacak özgün ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Temel amacımız, dijital mecrasını yürüttüğümüz markaların, tüketiciyle arasında bir bağ oluşturup, zihinlerini kontrol altına alırken daha büyük bağlılıklar elde etmek ve marka sadakati yaratmak. Bu süreçte, alanında uzman ekibimiz ile markanızın hedeflerini belirleyerek doğru kitleye doğru kanallar aracılığıyla ulaşıyoruz. Yaptığımız analiz ve raporlamalar ile başarılarımızı belgeliyor ve sürdürülebilir kılıyoruz.

 

Biz, İnteraktif Medya Ajansı olarak, kalıpları yıkıyor, kuralları yeniden yazıyoruz. Zihinleri taze tutuyor, trendleri yaratıyoruz. Değişime ayak uydurmak bize göre değil, biz, değişime liderlik ediyoruz. Dijitalleşen dünya, karşına interaktif seçenekler sunuyorsa, İnteraktif’ te olmaya var mısın?

Bütünleşik Reklamcılık Olarak Varız 360 derece ajansı özelleștirilmiș ajanslarından ayıran temel nokta dijital iletișimi tek bir merkezden yürütmesidir.
Tek merkez, sürekli iletișim bulanan ekip ve bütünleșik hizmet verimli bir çalıșma ve pozitif sonuçlar kazandırır.
Bu yüzden firmalar bütünleșik hizmet ile hedeflerine ve hedefkitlesine hızlı ve kolaylıkla ulașır.


360 Derece Ajans olarak bir marka veya firmanın ihtiyaç duyduğu ajans hizmetlerini tek çatı altında yürütüyoruz.

Dijital pazarlamada gerekli ișlemlerin planlamasını çoklu kanallar aracılığıyla tüketiciye dağıtmayı, çift yönlü ve bütünleșik hizmet vermeyi amaçlıyoruz.
Dijital pazarlama alanındaki kampanya ve reklamları tüm kanallar arasında olușturmak firmalar için oldukça önemli olmaktadır.  Bu sebeple dijital çalıșmaları tek elden yürüterek firmalara büyük avantaj sağlıyoruz.

Ekibimize Katılın
Dosya Yükle

Teşekkürler! Sizinle iletişime geçeceğiz.

BEYAZLOGO.png
bottom of page