Twitter Reklamları

Takip edilin!

Promoted Account

Genel olarak takipçi sayısını arttırmaya yönelik bir reklam modelidir. “Who to Follow” “Kimi Takip Etmeli” bölümünde sol üst köşede yer alır.

Reklamınız her zaman en üstte ve tek başına görünmektedir.

Bu reklam modeli CPF (Takipçi başına maliyet) olarak ücretlendirilmektedir.

Promoted Tweet

İletecek mesajı, promote edilecek bir içeriği (link, görsel, video etc.) olan ve mesajını hali hazırda Twitter’da takipçisi olmayan ilgili kişilere iletmek isteyen markaların kullandığı bir reklam modelidir.

Promoted Tweet, CPE (Etkileşim başına maliyet) olarak ücretlendirilir. Twitter’ın etkileşimden kastı, Promoted Tweet üzerinde alınan her türlü aksiyondur. (linke tıklama, görsel ya da videoya tıklama, RT, Reply, Follow etc.)

Kullanıcının yalnızca ilk aksiyonu ücretlendirilir.

Promoted Trend

Markanızın belirlediği #hashtag’in Trend Topic listesinde 24 saat boyunca en üstte yer almasını sağlar.

Özellikle lansman ve duyuru dönemlerinde kısa bir süre içerisinde yüksek sayıda kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen markalarımızın kullandığı bu reklam modelinin satın alması günlük yapılır.

Reklamlarınız gece 00:00’da yayına girer ve aynı gün 23:59’da yayın sona erer.

Twitter Anahtar Kelime Hedeflemeleri

Markanızın belirleyeceği anahtar kelimeleri, kullanıcıların timeline’larını hedefleyerek, yaptıkları aramaların sonucunda veya direkt olarak reklamınızı ilgili kullanıcıya gösterebiliyoruz.

Pozitif anahtar kelimelere ek olarak negatif anahtar kelimeleri de belirliyor ve bu kelimeleri kullanarak içerik yaratan kullanıcılara reklamların gösterilmesini engelleyebiliyoruz. Olası bir kriz durumu için önceden alınabilecek bu önlemle kampanyanın sağlıklı yürümesine destek veriyoruz.

BİZE ULAŞIN

0232 445 0 425 / info@interaktifmedyaajansi.com

İLETİŞİM

Mesaj Gönderin

0232 445 0 425 | info@interaktifmedyaajansi.com


Adınız *

E-posta adresiniz *

Mesajınız *